Uwaga! Rozpoczęliśmy prace techniczne nad stroną. Z tego powodu niektóre funkcje mogą być wtenczas niedostępne bądź działać nieprawidłowo. Dziękujemy za wyrozumiałość. Planowany koniec prac: 24/01/2022
brak
brak
brak
0
brak
brak
brak
80
brak
brak
brak
130
brak
brak
brak
0
brak
brak

Już 06.02 godz. 19:00 Rozpoczęcie VII Roku Szkolnego! Zarejestruj się teraz: klik! || Obecnie trwają Magiwakacje. Miłego wypoczynku!

W Ilvermorny, poza nauką, organizujemy dla naszej społeczności wszelkiej maści rozrywki. Staramy się, aby każda z nich była związana tematycznie z uniwersum o Harry'm Potterze oraz Fantastycznymi Zwierzętami. Wyróżniamy kilka form rozrywek:

  • Konkurs- publikowane w formie newsa, najczęściej w tematyce nauczanego przedmiotu przez profesora-autora. Gratyfikacją zabaw są punkty. Nie muszą być rozliczone jako osobny news z podsumowaniem, jest to opcjonalne, lecz informacja na temat wyników (kto i ile zdobył punktów) może być umieszczona do innego, aktualnego wpisu. Ogłoszenie to musi być jednak oddzielone od pozostałej treści poziomą linią.
  • Zabawa- wydarzenie organizowane na szkolnym serwerze Discord. Głównym zadaniem zabaw jest integracja uczniów i nauczycieli. Za zabawy można nagradzać punktami oraz galeonami. Dopuszczalne także inne formy gratyfikacji, lecz po uprzednim uzgodnieniu z Dyrekcją. Każda zabawa musi zostać rozliczona w osobnym newsie. Musi być również ogłoszona minimum tydzień przed terminem przedsięwzięcia, również w formie newsa.

  • Wydarzenie międzyszkolne- rozrywka, której organizacją zajmują się osoby nienależące do społeczności Ilvermorny. Wydarzenie międzyszkolne musi zostać wcześniej ustalone z Dyrekcją drogą mailową. Organizator zobowiązany jest do przekazania regulaminu eventu, opisu przebiegu w treści newsam zapisanego w kodzie HTML. Jeżeli ktoś ze SMiC Ilvermorny w niniejszym wydarzeniu zajął jakiekolwiek podium, należy takową informację przekazać także w formie kodu HTML, aby wyniki mogły zostać ogłoszone jawnie.
  • Olimpiada- rodzaj wydarzenia międzyszkolnego, którego celem jest sprawdzenie wiedzy uczestników w konkretnej dziedzinie nauk magicznych.

Konkursy i zabawy są wydarzeniami wewnątrzszkolnymi, w związku z czym wysokość i sposób gratyfikacje podlega decyzji Dyrekcji. Przy wydarzeniach międzyszkolnych organizator ma prawo narzucić pulę nagród wedle własnego uznania. Jeśli informacja na temat nagrody za udział lub/oraz zajęcie konkretnego miejsca nie zostanie przekazana do informacji publicznej, Władze zastrzegają sobie możliwość ustalenia tego we własnym zakresie.

Rozrywki organizowane wewnętrznie są dokładnie opisane w bloku "Rozrywka" na stronie szkoły.
Zamieszczone są tam informacje na temat zasad, przebiegu oraz gratyfikacji.

Opracowane przez:
William Winslow-Burke

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM